Сучасний ринок манікюрних матеріалів переповнений різною продукцією для зміцнення нігтів, викликаючи труднощі з вибором особливо у майстрів-початківців.
Пропонуємо в цьому огляді докладніше ознайомитися з основними та популярними технологіями, проте в першу чергу розібратися в необхідності зміцнювати нігті.
Навіщо зміцнювати нігті?
Зміцнення нігтьової пластини є процедурою, при якій на натуральний ніготь наноситься додатковий шар. Показання для зміцнення: тонкі, ламкі, витончені нігті, а також розшарування. Такі проблеми найчастіше пов'язані з наявністю хронічних захворювань, неправильним харчуванням, регулярним контактом з агресивними речовинами та неправильним нанесенням манікюрних матеріалів.
Незважаючи на те, що натуральні нігті зовні виглядають міцними, зовнішні та внутрішні фактори мають прямий вплив на їхній стан. Крім цього, зміцнення дозволяє продовжити термін служби декоративного покриття та зберегти зовнішній вигляд манікюру загалом.
Популярні способи зміцнення натуральної нігтьової пластини
Сучасні нейл-майстри для зміцнення натуральних нігтів найчастіше використовують акрилову пудру, гель або гель-лак. Кожен матеріал має свої переваги та недоліки, про які поговоримо далі докладніше.
Акрилове зміцнення нігтів
Акрилова пудра – це порошкоподібний матеріал пористої структури. Його використовують як для зміцнення, так й для нарощування нігтів. Продукт ідеально підходить для тонких та слабких нігтьових пластин, а також схильних до розшарування. Він може бути прозорим і кольоровим, що дозволяє втілити в реальність будь-яку задумку.
Переваги акрилового зміцнення:
1. Легке нанесення.
2. Швидке затвердіння.
3. Ідеально для усунення нерівностей, мікротріщин та інших недоліків нігтьової пластини.
Якісна акрилова пудра має одну ваду - зняти її можна тільки за допомогою пилки або фрезера. У цьому разі ацетон та інші хімічні речовини практично марні.
Гелеве зміцнення нігтів
Гель – це твердий матеріал високої міцності, який ідеально підходить для зміцнення тонких, ламких та довгих нігтьових пластин. Він буває у вигляді акригеля та конструюючого гелю.
Переваги гелю:
1. Дозволяє збільшити вільний край.
2. Можна застосовувати в різних техніках, у тому числі при використанні верхніх і нижніх форм.
3. Надає максимальній міцності навіть дуже довгим нігтям.
4. Широка палітра відтінків: від прозорого до камуфлюючого.
Недоліки зміцнення гелем:
1. Для роботи з матеріалом потрібна навичка.
2. Нанесений матеріал потребує додаткового обпилювання, оскільки товщина покриття більша, ніж у акрилу та гель-лаку.
3. Необхідно додатково використовувати спеціальні кисті та рідини.
Перед тим, як купити полігель в інтернет-магазині, слід розібратися в його специфіці застосування.
Зміцнення за допомогою гель-лаку
Даний матеріал здатний захистити натуральну нігтьову пластину від легких пошкоджень та розшарування, проте більше призначений для міцних нігтів.
Переваги гель-лаку:
1. Легке зняття – за допомогою спилювання чи хімічних засобів.
2. Гель-лаки мають широку різноманітність кольорів та відтінків, ознайомитися з якими можна за посиланням https://lifenails.com.ua/ua/gel-laki/.
Основним недоліком зміцнення нігтів за допомогою гель-лаку є те, що матеріал має досить рідку консистенцію, тому досить часто він затікає під кутикулу та бічні валики.
Яке зміцнення вибрати?
Вибір матеріалу залежить від стану нігтьової пластини. Власницям довгих та тонких нігтів рекомендується використовувати для зміцнення гель, коротких – акрилову пудру. А ось на міцну натуральну нігтьову пластину краще наносити гель-лак.