Усі приміщення різного типу та призначення, в яких знаходиться цінне майно, стають привабливими для зловмисників, а отже потребують обов'язкової охорони. Якщо проігнорувати цю необхідність, високі ризики несанкціонованого доступу, що може спричинити псування чи крадіжку майна.

Тому необхідно встановити спеціальне обладнання, під яким прийнято розглядати охоронну сигналізацію. Така сигналізація від охоронного агентства Viking Lux передбачає застосування великої кількості приладів, які пов'язані між собою. Основна мета – своєчасно зафіксувати будь-які спроби незаконного проникнення у приватну власність, передаючи тривожний сигнал.

Етапи та особливості встановлення сучасних охоронних сигналізацій

Виконання всіх монтажних робіт необхідно довіряти винятково досвідченій команді спеціалістів компанії Viking Lux. Тільки в такому випадку можна бути впевненим, що всі прилади в системі правильно працюватимуть, виконуючи поставлені перед ними завдання. Необхідно виконати пошук оптимальних ділянок для майбутньої установки, а також калібрування.

Умовно весь процес установки ділять на три основні етапи:

  1. Огляд об'єкта, вивчення його особливостей, призначення.
  2. Підбір обладнання, виходячи з отриманої інформації, з індивідуальних побажань клієнта, а також з виділеного бюджету.
  3. Монтаж охоронної сигналізації та перевірка її працездатності у присутності клієнта.

Попередній ретельний аналіз об'єктів потрібен для того, щоб визначити всі вразливі ділянки, які потребують особливого захисту. Отримана інформація допоможе правильно визначити місця для встановлення датчиків, камер, щоб унеможливити «сліпі зони» для обладнання.

Компоненти охоронної сигналізації

Враховуючи необхідний ступінь захисту, охоронна сигналізація може складатися з різного набору елементів. Але, якщо говорити про базову комплектацію, тоді обов'язково використовуються такі деталі:

  • Набір датчиків, до якого входять датчики руху, відкриття дверей, вікон.
  • Кнопка тривоги для пультової охорони.
  • Центральна панель.

Робота всіх приладів у комплекті може здійснюватися за допомогою дротового або бездротового режиму. Кожен з режимів має безліч переваг: наприклад, бездротовий виключає необхідність використання великої кількості проводів, а дротовий – гарантує стабільний зв'язок, чудову передачу сигналу.

В якості додаткового обладнання використовують також пожежну сигналізацію з датчиками задимлення, займання, камери відеоспостереження. Все це безсумнівно підвищує загальний рівень безпеки, оберігаючи об'єкт не лише від незаконного проникнення, крадіжки та псування майна, а також від можливих пожеж.

Як тільки спрацьовує один із датчиків або відразу всі датчики, сигнал надходить на центральну панель, звідки передається на пульт охорони. В результаті протягом 5 хвилин група швидкого реагування виїжджає на об'єкт для перевірки ситуації.