Прилад для скринінгу слуху NANO TYMP - ефективний сучасний пристрій для швидкого та якісного проведення тимпанограми. Зручно та безпечно для дітей будь-якого віку та дорослих - таке вимірювання варто проходити одразу після отримання рекомендації лікаря. Пам'ятаймо, що чим швидше буде проведено діагностику та встановлено коректний діагноз - тим більше шансів на успішне лікування.
Як проводиться тестування
Для пацієнтів будь-якого віку nanoTymp https://audiometers.com.ua/nano-tymp/ є ефективним приладом для верифікації та діагностики патологій середнього вуха. Процедура тимпанометричного виміру досить проста та швидка. Після вибору вуха, що тестується, можна починати вимір, потрібно лише правильно встановити зонд від пристрою у зовнішньому слуховому проході, запустити тест, і вже через кілька секунд результати тесту з’являться на екрані.
За допомогою програмного забезпечення nanoTymp, що входить до комплекту, результати тимпанометричного виміру і дані пацієнта можна легко пустити на роздруківку або внести у форматі PDF до електронної медкарти. Це зручно та сучасно, до того ж не потребує багато часу. Всю процедуру можна виконати менше ніж за хвилину.
Підключення пристрою
Звичайно, для того, щоб отримані результати можна було роздрукувати або скористатись ними іншим чином, сам прилад має бути підключеним до персонального комп'ютера. Зробити це також дуже легко, бо передбачене просте USB-підключення. Для цього досить підключити nanoTymp через USB до власного комп'ютера і керувати ним у програмному забезпеченні nanoTymp. Перевагою над іншими скринінговими тимпанометрами є можливість переглядати ліве та праве вухо в реальному часі, можна додати додаткову тимпанограму, яка буде відображатися поверх існуючої, а кольорові роздруківки можна отримати одразу.
Функції приладу
Для того, щоб прилад можна було легко під'єднати та одразу використовувати, виробник передбачив такі функції:
- наддовгий кабель зонда для зручності користування;
- тон зонда складає 226 Гц;
- IPSI рефлекторні частоти 500 Гц, 1 кГц, 2 кГц, 4 кГц, BBN;
- є можливість створювати індивідуальні протоколи;
- в наявності модуль NOAH;
- формат зберігання даних залежить від налаштувань персонального комп'ютера;
- додатковий тон зонда 1000 Гц;
- у комплект приладу включено шнурок для тестування без рук;
- є досить інформативний посібник користувача;
- ефективний затиск зонда;
- калібрувальні порожнини;
- програмне забезпечення nanoTymp для комп'ютера додається на USB-накопичувачі;
- комплект вушних наконечників із зондами.
Всі налаштування можуть бути проведені самостійно та не потребують участі кваліфікованих спеціалістів. Пристрій досить компактний та зручний у застосуванні, може бути використаний у медичних закладах різного рівня.
Можливі протипоказання, проконсультуйтеся з фахівцем