Робота у сільському господарстві дуже важка, але зараз з’явилось безліч  сільськогосподарської техніки та обладнання, яке її значно спрощує. Знаряддя розподіляється на вітчизняні та іноземні, обрати її можливо як в магазинах на спеціально обладнаних майданчиках, так і на інтернет-сайтах, прикладом для покупки є сайт hectare.ua, який пропонує якісну техніку. Тож давайте спробуємо визначитися, як обрати кращі варіанти.

На що при обиранні треба звернути увагу

Купуючи культиватор, сівалку, трактор, або іншу техніку, першочергово треба звернути увагу на наявність сертифіката якості цієї машини. Такий документ є гарантією того, що ви купуєте заводську техніку, а не підробку. Також бажано поцікавитись про місце походження та виробництва товару. Якщо у вас вже є улюблений та перевірений у роботі бренд, то краще зупинитись на ньому. Але у випадку, коли техніка обирається вперше, можна проконсультуватися з менеджером магазину чи пошукати відгуки на сайтах. Таким же чином робіть, коли обираєте запчастини для сільгосптехніки, обов'язково звірившись з VIN кодом.

Треба відмітити, що вітчизняна техніка, коштує дешевше не з причини того, що вона гірша. Імпортні машини та запчастини до них, проходять розтаможування, що суттєво впливає на їх вартість. Тому можна розглядати вітчизняні варіанти сільгоспмашин, як альтернативний та дешевший. 

Ще одним варіантом економії, можна розглянути купівлю вживаної техніки, але не забудьте звернути увагу на такі речі:

  • наявність документів та їх відповідність;
  • ступінь зносу та в якому стані вона знаходиться;
  • перевірити моторесурс, щоб він не був дуже високим.

Крім цього, обов’язково треба перевірити всю інформацію про цю техніку, та без сумніву завдавайте питання продавцю. 

Додаткові фактори

Купуючи сільськогосподарчу техніку, не забувайте звертати увагу, в яких умовах вона буде працювати. Також, враховуйте особливості клімату та грунтів на вашій земельній ділянці. Під час купівлі, важливо розуміти, чи є в наявності запчастини у магазинах чи на сайтах, навіть нові трактори, з часом, зношуються та їх потрібно ремонтувати. Варто не забувати про технічне обслуговування, яке потрібно проводити регулярно.

Пам’ятайте, робота та прибуток будь-якого сільгосппідприємства, напряму залежить від якості техніки.