
Є багато способів цікаво провести вільний час. Один із них – це настільні ігри. Придбати їх сьогодні нескладно, в інтернет-магазинах можна знайти безліч варіантів. Залишається лише ознайомитися з описами та вибрати найбільш підходящий.
Будь-яка настільна гра - це захоплююче, веселе проведення часу. Але чи кожен знає, що йдеться про чарівний ключ, який дозволяє зберегти здоров'я розуму, а також активність?
Різні люди, чиї потреби (як і здібності) можуть кардинально відрізнятися, збираються разом. Вони хочуть просто розважитися. І лише одиницям відомо: ігровий процес добре впливає на здоров'я (причому у кількох аспектах). Та й вік не відіграє особливої ролі.
Гарне самопочуття гарантовано!
Чому варто грати у різні настільні ігри? Вони мають відмінний «побічний» ефект – сміх. Останні здатний суттєво збільшити кількість ендорфінів (викликається почуття щастя).
Головне, щоб сміх був справді щирим (як і радість). Тоді розвивається співчуття та співпереживання, починають вибудовуватися довірчі відносини з оточуючими.
Нехай час, проведений із сім'єю, стане веселим заняттям
Іноді здається, що сімейні посиденьки – це неймовірно нудно і терпіти це вже просто неможливо. Кожен має свій графік, свої захоплення. Однак часом необхідно збиратися разом. Якщо немає людського спілкування, то відносини між людьми швидко псуються.
Вечеря у колі найближчих людей, а потім настільні ігри – ось найкращий рецепт, як зблизитися зі своїми рідними. Повірте, це допоможе зміцнити сімейні узи.
Інші переваги настільних ігор
Діти, коли витрачають час на гаджети, але в настільні ігри, вчаться будувати когнітивні навички. Як приклад наведемо здатність вирішувати різні завдання.
Повірте, таке проведення часу дуже корисно для гіпокампа. Та й префронтальна кора мозку бере участь у процесі. Саме ці два відділи відповідають за мислення, а також за пам'ять.
Літнім людям «настілки» теж рекомендуються. Вони допоможуть зберегти розумові здібності.
До вагомих переваг віднесемо значне зменшення ризику когнітивних порушень. Простіше кажучи, зменшується можливість розвитку хвороби Альцгеймера, деменції. Якщо мозок чимось зайнятий, зміцнюються нейронні зв'язки, отже, він стає сильнішим, стійкішим.
Різні ігри хороші для дітей, тому що сприяють розвитку мозку, що позитивно впливають на здоров'я. Значно покращується просторове, критичне та логічне мислення.