Перед тим як вибирати одяг чоловікові, йому необхідно визначитися зі стилем, щоб скласти грамотне поєднання одягу, взуття та аксесуарів, а вже після виглядати модно, стильно і бездоганно, в залежності від своєї зовнішності, фігури та характеру. Однак модні тенденції постійно змінюються і набагато різноманітніше, ніж в попередні роки, тому важливо правильно підібрати стиль одягу, щоб виглядати сучасно і оригінально.

Види чоловічого одягу, які точно мають бути у кожного

Магазин чоловічого одягу дуже різноманітний, тому ви маєте знати, які стилі існують і що повинно бути в гардеробі кожної людини.

  1. Класичний чоловічий одяг. Навіть якщо ви не працюєте в офісі зі строгим дрес-кодом, в гардеробі точно є кілька класичних чоловічих брюк, костюмів і сорочок спокійного відтінку. Краватка допоможе завершити лук і додасть вишуканості. Чоловічий діловий стиль підійде для урочистих заходів, ділових переговорів і важливих зустрічей.
  2. Повсякденний одяг. Це саме той одяг, який вам найчастіше доводиться діставати з шафи. Джемпери, зручні кардигани, толстовки, сорочки в клітку для чоловіків, джинси і вільні штани - улюблений стиль тих, хто цінує практичність та комфорт. У такому одязі можна відправитися на роботу (якщо немає суворого дрес-коду), а після – піти на прогулянку з друзями.
  3. Одяг в спортивному стилі. Вранці ви можете піти в тренажерний зал або пробігтися по стадіону, чи може ви любите спорт або активне життя, або не любите її зовсім. Пристрасть до спортивного одягу не має нічого спільного з любов'ю до спорту. Багато чоловіків вибирають спортивний напрямок, тому що це зручно, практично і стильно. Толстовки, футболки, бомбери і штани-джоггери подобаються не тільки прогресивної молоді. Дорослі чоловіки теж не проти носити спортивні костюми, які дуже зручні для відпочинку на природі, прогулянок по місту або зустрічі гостей.

Які є правила чоловічого стилю?

  • Аксесуари - це дрібнички, на які також варто звертати увагу. Виберіть кілька аксесуарів, які підкреслять зовнішній вигляд. Краще придбати дорогі годинники, якісні сонцезахисні окуляри і легкий і теплий шарф. Не економте на аксесуарах, адже вони є вашими візитними картками.
  • Ідеальний класичний костюм повинен бути в гардеробі кожної людини. На будь-якій діловій зустрічі ви будете виглядати стильно і впевнено в правильно підібраному костюмі. Головне правило вибору: костюм повинен чітко підходити за розміром, витримуватися в класичній колірній гамі і не утрудняти рухів.
  • Тримайте всі свої речі в хорошому стані. Одяг повинен бути чистим і випрасуваним, а взуття - випраним і відполірованим. Зрештою, охайна на вигляд людина справляє гарне враження на свого співрозмовника.
  • Не потрібно заправляти джинси в черевики або шкарпетки. Це виглядає неохайно і застарілим. Джинси краще підняти - це буде виглядати стильно і лаконічно.

Особливості чоловічого одягу

Найчастіше чоловіки віддають перевагу чітким лініям силуету, але не завжди це так, адже не забувайте, що є спортивний стиль, де цінується комфорт та зручність, тому носять частіше оверсайз одяг. Тому найпопулярніші категорії такі як:

  1. Куртки, штани, костюми (з різноманітних тканин: льону, бавовни, віскози, змішаних тканин тощо).
  2. Сорочки та футболки (з різних матеріалів: бавовни, віскози тощо та фасонів: з довгими або короткими рукавами, або поло).
  3. Толстовки з капюшоном, з кишенями або без, на блискавці або без них.
  4. Актуальні фасони шорт, штанів та бриджів.
  5. Спортивні костюми, штани та толстовки окремо.
  6. Жилети, джемпери і куртки з високоякісного трикотажу або інших тканин.
  7. Куртки, бомбери, пальто різних кольорів, фасонів і розмірів.