У вихідний день на набережній річки Лопань у Харкові зібралися десятки людей. Хтось із граблями, хтось із мішками для сміття, хтось із саджанцями дерев. Люди прийшли на толоку: розкидане скло, порожні пляшки, використані шприци та голки захаращують це затишне місце.
Проєкт «Запаркання» народився зі студентського дослідження міських &…
Війська РФ змінили тактику ударів по Харкову. В останній час вони використовують масовані удари дронами «Герань-2». Удари завдаються хаотично. У чому полягає логіка нової тактики, розповів речник Харківської облпрокуратури Дмитро Чубенко, пише «Суспільне».
Наприкінці березня - на початку квітня росіяни завдали низку масов…
Російський агент готував вбивство голови Харківської ОВА Олега Синєгубова. Про це повідомили у прокуратурі.
Чоловік планував здійснити підрив автомобіля, яким користується керівник ХОВА. За це він мав отримати 50 тис. доларів США.
Проте, на той час українські правоохоронці вже розшукували кілера за скоєння інших злочинів, тому він вирішив від…
Харків'яни просять убезпечити перехрестя у центрі міста
Харків'яни просять встановити світлофор чи "лежачого поліцейського" на перехресті вул. Пушкінської та Студентської. Відповідна петиція з'явилась на сайті міськради.
"Прохання вжити заходів безпеки для дітей та дорослих, а саме - встановити регулюючий світлофор або лежачого поліцейського на перехресті вулиць Пушкінська та Студентська, навпроти входу до парку Молодіжного. Водії часто перевищують швидкість і не пропускають пішоходів", - йдеться у тексті петиції.
Щоб петицію розглянула міськрада, вона має набрати 5000 голосів за 90 днів. До речі, сервіс петицій на сайті Харківської мерії запрацював лише кілька днів тому, після великої перерви з 24 лютого. Подати на розгляд петицію можна тут, але для цього треба авторизуватися на сайті.
Що ж до порушень правил дорожнього руху, то, за словами представників патрульної поліції, у Харкові зараз найзліснішими порушниками є якраз не водії, а пішоходи. За словами заступника начальника департаменту патрульної поліції Харківської області Ярослава Диняка, найпоширенішим порушенням правил у грудні став перехід дороги в недозволеному місці. За це передбачено штраф 255 грн.