Віктора Лихмана призначено директором Харківського обласного центру онкології. Він був виконувачем обов'язків на цій посаді з початку лютого 2022 року.

Рішення про призначення Лихмана було ухвалено 20 вересня на XII сесії Харківської обласної ради. Віктор Лихман буде директором онкоцентру на період воєнного стану, після закінчення війни проведуть конкурс – так належить за законом. Віктор Лихман – доктор медичних наук, професор, хірург з досвідом роботи понад 18 років. До свого призначення в онкоцентрі він був завідувачем відділення, професором кафедри онкології та дитячої онкології Харківської медичної академії післядипломної освіти.

З 2016 року Харківський онкоцентр очолював хірург Денис Скорий. У вересні 2021 року депутати облради не продовжили йому контракт. За кілька днів десятки людей вийшли до будівлі обладміністрації, щоб висловити свою підтримку Скорому. Переважно на акції зібралися вдячні пацієнти практикуючого хірурга. На початку листопада Скорому продовжили контракт на три місяці – до 1 лютого, після цього в.о. та став Віктор Лихман.

Харківський онкоцентр з початку війни зазнавав російських обстрілів. Вперше він потрапив під удар наприкінці лютого. Вибух стався поряд із будівлею, там пошкодило вікна, у кількох палатах їх вибило повністю. Ніхто не постраждав, пацієнти з персоналом перебували у підвалі. Наприкінці березня відбулися нові обстріли. Осколками та вибуховою хвилею було вибито скло у 20 вікнах, а в радіологічному відділенні – пошкоджено стіну та вибито зовнішні двері.

У Харкові мали побудувати нову будівлю для онкоцентру, але важливе будівництво затяглося на роки, і взимку 2019 його просто заморозили. У вересні 2020 року під час свого візиту до Харкова президент України пообіцяв допомогти у виділенні коштів на будівництво. За півтора року будівництво відновили. Тендер на роботу виграла львівська фірма. У квітні 2021 року як передоплату на будівництво першої черги підряднику перерахували перші 28 мільйонів гривень. У грудні 2021 року стало відомо, що субвенцію довелося повернути, бо фірма "Ромб+" зі Львівської області, яка виграла тендер, не встигла виконати роботи, за які отримала аванс. У результаті договір із підрядником розірвали. А в лютому розпочалася війна – тепер доля нової будівлі онкоцентру незрозуміла.