У світі наразі великою популярностю для ведення бізнес-активів користуються офшорні компанії. З їхньою допомогою можна отримати пільги на оподаткування, тим самим оптимізуючи навантаження. Є багато країн, законодавством яких не заборонено ведення бізнес-активів з іноземними державами та допускається реєстрація компанії офшор, з особливостями яких можна ознайомитись на сайті компанії Crystal Tax. Але, незважаючи на ці факти, попит на офшорні компанії залишається високим.

Реєстрація офшор у сучасних реаліях

Нестабільне економічне становище та наявність багатьох заборон у сфері взаємовідносин з іншими країнами останнім часом залишають багато питань щодо реалій реєстрації роботи офшорної компанії. Спробуємо розібратися у деяких із них.

1. Класичні офшори та нюанси їхньої роботи? Ця найбільш затребувана форма, що характеризується нульовим оподаткуванням, веденням закритого реєстру бенефіціарів та відсутністю необхідності звітування. Але вони всі де-факто підконтрольні США та Великобританії. Тому за наявності санкційних заборон дана форма ідеально підходить для реєстрації.

2. Відкриття банківського рахунку? Фінансові установи країни часто відмовляють клієнтам у відкритті банківських рахунків на офшорні компанії. Виходом із цієї ситуації є його відкриття через платіжні системи Антигуа, Гонконгу, Панами. Відмінною рисою є можливість відкриття рахунку віддалено.

3. Як можна у сьогоднішніх реаліях зареєструвати офшорну компанію? Спеціалісти в галузі бачення та реєстрації бізнесу рекомендують утриматися від класичного офшору та звернути увагу на інші можливості в іноземних державах: країни ЄС, Сербія, Панама. Особливу увагу рекомендують привернути до себе Емірати. З реєстрацією компанії в ОАЕ та повним оформленням може допомогти компанія Crystal Tax, за посиланням https://crystal.tax/otkryt-firmu-v-oae.html відкриється можливість роботи з усіма світовими гравцями бізнесу.

На закінчення хотілося б відзначити, що при реєстрації офшору необхідно подбати про запасні рахунки в банку і бути впевненим у достатній наявності substance.

Етапи реєстрації компанії в офшор

Доступною мовою, офшор - це країна з пільговим законодавством для інвесторів з інших держав. Вони пов'язані з оподаткуванням, бухгалтерським обліком та високим ступенем конфіденційності. Крім цього визначення, офшори трактується як компанії, зареєстровані в іноземних юрисдикціях, на бізнес яких поширюються пільги.

Які необхідно пройти етапи реєстрації?

  1. Вибір держави із вільної економічної зоною з урахуванням виду діяльності підприємства.
  2. Вибір та узгодження назви компанії з урахуванням вимог законодавства обраної держави.
  3. Підготовка пакета документів: статут, погодження про заснування фірми, складання розмірів настановного капіталу, визначення та затвердження номінальних суб'єктів, для управління.
  4. Подання документів до органів реєстрації.
  5. Переказ коштів на офшорний рахунок.

Сьогодні є спеціальні фірми, що надають повний спектр юридичних та фінансових послуг для компаній у офшорах. Тому процес реєстрації свого бізнесу рекомендуємо віддати до рук фахівця. Такий підхід виключить ймовірність отримання відмови чи припущення помилок.