У вихідний день на набережній річки Лопань у Харкові зібралися десятки людей. Хтось із граблями, хтось із мішками для сміття, хтось із саджанцями дерев. Люди прийшли на толоку: розкидане скло, порожні пляшки, використані шприци та голки захаращують це затишне місце.
Проєкт «Запаркання» народився зі студентського дослідження міських &…
Війська РФ змінили тактику ударів по Харкову. В останній час вони використовують масовані удари дронами «Герань-2». Удари завдаються хаотично. У чому полягає логіка нової тактики, розповів речник Харківської облпрокуратури Дмитро Чубенко, пише «Суспільне».
Наприкінці березня - на початку квітня росіяни завдали низку масов…
Російський агент готував вбивство голови Харківської ОВА Олега Синєгубова. Про це повідомили у прокуратурі.
Чоловік планував здійснити підрив автомобіля, яким користується керівник ХОВА. За це він мав отримати 50 тис. доларів США.
Проте, на той час українські правоохоронці вже розшукували кілера за скоєння інших злочинів, тому він вирішив від…
Росіяни завдали спочатку одного удару. Коли на місце події прибули рятувальники та поліцейські, вони завдали повторного удару.
Загинув начальник Харківського районного управління ДСНС Артем Костиря та патрульний поліцейський Олексій Кощій.
"Вони вивели з-під обстрілу весь особовий склад, місцевих жителів, проте загинули самі", - повідомив виданню "Ґвара Медіа" представник головного управління ДСНС у Харківській області Євген Василенко.
За словами Василенка, Артем Костиря працював у ДСНС Харківської області з 2005 року. Він пройшов шлях від інспектора до начальника Харківського районного управління. Загиблому було 40 років. У нього залишилася дружина і двоє дітей.
Також постраждали троє рятувальників, поліцейський, працівники залізниці та місцеві жителі. Серед постраждалих двоє дітей - 14-річна дівчинка та 9-річний хлопчик. Загалом відомо про 25 поранених. Пошкоджено об'єкти залізничної інфраструктури, житлові будинки, автомобілі.
За попередніми даними, росіяни завдали удару по селищу двома ракетами "Іскандер-М".
Від початку повномасштабного вторгнення РФ у Харкові та області через обстріли загинули 8 рятувальників і понад 40 постраждали. За даними Василенка, майже у всіх випадках рятувальники гинули внаслідок повторних ударів.