На Харківщині звільнили всіх поліцейських, які після вторгнення не вийшли на роботу. Про це
За даними Тимошка, 24-28 лютого деякі співробітники поліції, які не мешкали на тимчасово окупованих територіях, не вийшли на службу. Ці поліцейські були звільнені з позначкою "порушення присяги". Дехто зі звільнених намагається заперечувати рішення поліцейського керівництва в судах. П'ятеро вже відновлено на роботі. Тимошко заявив, що не може порушувати рішення суду, але має право визначати місце служби підлеглих, тому відновлені працівники були направлені до гарячих точок області.
Частина співробітників поліції Харківської області у перші дні повномасштабного вторгнення опинилась на окупованій території. Облуправління поліції підтримувало зв'язок з кожним працівником, який залишився на окупованій території.
Було ухвалено рішення про звільнення всіх працівників, які не виїхали із захоплених громад. Це зробили із міркувань безпеки поліцейських, каже Тимошко. Справа в тому, що до українських правоохоронців приходили окупанти, вони проводили допити. Після звільнення майже всієї Харківщини було встановлено, що багато поліцейських допомагали Збройним силам України. Ці люди представлені до нагород, багато з них уже відновлено на роботі. За рештою питання про відновлення розглядається.
За даними Тимошка, на бік РФ перейшла невелика кількість працівників поліції. У співпраці з окупаційною владою підозрюються близько 30 колишніх поліцейських Харківщини.
Кожен поліцейський, який перебував в окупації, пройшов перевірку на поліграфі, незалежно від того, підозрювався він у співпраці з ворогом чи ні. По кожному працівнику проводили опитування місцевих жителів. Використовуються інші способи перевірки. Цей процес продовжується. Також в обласному управлінні поліції зібрали дані на всіх співробітників, родичі яких знаходяться на окупованих територіях або проживають у РФ. До цих поліцейських застосовують той самий алгоритм перевірок, що і до тих, хто перебував в окупації.