У Харкові продовжують дешевшати квартири на вторинному ринку житла. Про це свідчать результати досліджень ринку нерухомості за вересень-листопад 2024 року, які провели український маркетплейс нерухомості DIM.RIA та Асоціація фахівців з нерухомості України.
Вторинний ринок
Середня ціна на квартири в Харківській області така:
1-кімна…
Оцінюючи те, що відбувається в Сирії, всі аналітики і коментатори дивляться на ситуацію ззовні, тому насамперед говорять про якісь зовнішні чинники - Росія, США, Туреччина, Іран... Начебто Сирія - це просто місце на карті, точка зіткнення великих гравців. У певному сенсі, можна до питання підходити і так, але все ж таки першопричини того, що відбув…
Учора президент Південної Кореї Юн Сок Йоль оголосив воєнний стан у країні. На думку корейського президента, це було необхідно для «захисту країни від комуністичних сил». Місцеві ЗМІ з посиланням на військових повідомили, що діяльність парламенту і політичних партій буде заборонено. Також заборонялися будь-які зібрання та протести. Це в…
Кібершахраї атакують харків'ян під виглядом голосування за дітей на конкурсах
Кібершахраї атакують харків'ян під виглядом голосування за дітей на конкурсах. Про це повідомив начальник відділу Управління протидії кіберзлочинам в області Руслан Сень.
Схема шахрайства виглядає так: вам, переважно в телеграмі, надсилають посилання зі знімками дітей та просять проголосувати за їхню участь у конкурсі. Таким чином злодії отримують доступ до акаунтів людей.
В поліції попереджають: якщо вам приходить повідомлення з проханням за щось проголосувати, запозичити гроші тощо – перевірте достовірність інформації з інших джерел, передзвоніть цій людині.
Іншим найрозповсюдженішим явищем під час війни є кібершпіонаж. Найчастіше витік інформації відбувається через месенджери.
Як захиститися від кібератак:
використовуйте надійні паролі;
регулярно оновлюйте всі програми;
уникайте відкриття ненадійних або невідомих вам листів та вкладень, оскільки вони можуть містити шкідливе програмне забезпечення;
щоб ворог не міг скористатися будь-якою інформацією в своїх цілях, не варто передавати важливу службову та особисту інформацію через месенджери, особливо через телеграм;
використовуйте двофакторну аутентифікацію;
захищайте свою мережу: встановіть брандмауери та інші засоби захисту мережі для уникнення несанкціонованого доступу;
уникайте відвідування сумнівних або ненадійних веб-сайтів, що можуть містити шкідливі програми або фішингові посилання;
підтримуйте гігієну своїх пристроїв, блокуйте їх по завершенню роботи. Користуйтесь застосунками лише з офіційних сервісів;
не користуйтесь незнайомим WI-FI;
можна долучитись до проєкту "BRAMA" та протидіяти російській пропаганді разом із тисячами українців.