З'явився мобільний додаток з історії Харкова.
Бета-тестування це інтенсивне використання майже готової версії продукту (як правило, програмного або апаратного забезпечення), щоб виявити максимальну кількість помилок у його роботі для їхнього подальшого усунення перед остаточним виходом продукту на ринок до масового споживача.
"Посібник з архітектури Харкова" – це цифровий путівник по місту. Він має зручну карту, на якій вказані об'єкти з текстовими описами. Тут можна знайти рідкісні архівні фотографії, професійну сучасну зйомку та 3D-моделі, які демонструють, якими ці об'єкти були впродовж XX століття та в якому стані перебувають під час російської агресії.
Організатори проекту повідомили, що хочуть познайомити широку аудиторію у всьому світі із матеріальною культурною спадщиною України та Харкова 1920-1930-х років. За оцінкою авторів проекту, харківський конструктивізм залишається недооціненим пластом матеріальної культури. Також будівлі у стилі конструктивізму вразливі через слабкий охоронний статус.
Харків можна вважати однією із світових столиць конструктивізму. У цьому стилі виконано багато міських будівель та цілі житлові квартали. Найбільш яскравим зразком є символ міста – Держпром, перший радянський хмарочос. Висота Держпрому без телевежі становить 63 метри. Будівлю було завершено 1928 року.
Споруди навколо площі Свободи у 1930-х становили цілісний архітектурний ансамбль. У конструктивістському стилі було виконано будинки, які сьогодні належать університету імені Каразіна, готель “Інтернаціонал” (зараз – “Харків”), будівель Центрального комітету компартії України. Але ці споруди під час реконструкції у 1940-50-х втратили первісний вигляд. А адмінбудівля була взагалі знесена.
За Держпромом у районі проспекту Науки знаходиться цілий житловий квартал, збудований у стилі конструктивізму у 1930-х.
До найкращих зразків стилю належить будівля Укрпошти біля залізничного вокзалу “Харків-пасажирський”, будівля АТС на перетині вулиць Свободи та Мироносицької, ПК Залізничників на Великій Панасівській, зруйнована ракетним ударом та інші. У стилі конструктивізму наприкінці кар'єри працював найзнаменитіший харківський архітектор Олексій Бекетов. Конструктивізм використовувався і за часів незалежності. У 1999 році було збудовано будинок Податкової служби на Пушкінській, 46.