Шукайте недорогі запчастини для телефонів? Клацніть по посиланню і перейдіть на сайт популярного інтернет-магазину gsm-komplekt.ua. У його каталозі представлений широкий вибір комплектуючих елементів для всіх поширених девайсів, включаючи Apple, Samsung, Huawei та інших. Поряд з оригінальними деталями, є якісні копії. Широкий ціновий діапазон дозволить кожному цільовому відвідувачу придбати саме той варіант, який йому дійсно потрібен. Безкоштовні консультації. Допомога у виборі. Доставка по країні.

Про важливе

Роздрібні та оптові покупці не завжди орієнтуються в різноманітті запчастин до мобільних телефонів в контексті «якість-ціна». Досить часто комплектуючі елементи мають однакову маркування, але при цьому істотно різняться за вартістю. Найпоширеніша градація деталей виглядає наступним чином:

  • Copy - дешеві копії, якість яких об'єктивно вважається низьким, але при цьому вони здатні виконувати задані функції;
  • High Copy - якісні копії, які незначно відрізняються від оригінальних запчастин;
  • Original New China - «оригінальний Китай». Деталі, випущені сторонніми підприємствами за ліцензією основних виробників;
  • Original Service Center - оригінальні комплектуючі елементи, офіційно поставляються на вторинний ринок.

В чому різниця

Перш за все, безумовно, в цінниках. Далеко не завжди є сенс істотно переплачувати за оригінальні запчастини, оскільки витрати на їх установку ніколи не окупляться і не дадуть істотного виграшу в плані комфорту експлуатації. Пояснимо це на прикладі матриць, які за статистикою вимагають замін найчастіше:

  • Copy - мають обмежений ресурс, однак, часто продаються без гарантії;
  • High Copy - мають необмежений ресурс, але відрізняються від оригінальних виробів яскравістю і контрастністю;
  • Original New China - візуально практично нічим не відрізняються від оригінальних матриць. Різниця в робочих характеристиках існує, але може бути визначена лише інструментально;
  • Original Service Center - оригінальна продукція, офіційно поставляється тільки ліцензованим сервісним центрам.

Як відомо, корпорація Apple закуповує свої дисплеї у Samsung. Дуже довго з якихось своїх міркувань вона категорично відмовлялася поставляти їх на вторинний ринок. Тобто, оригінальних «яблучних» матриць в зборі фізично не було на ринку. Коли вони нарешті з'явилися, то було вже пізно. Китайці навчилися робити дуже пристойні копії.