Національний банк України зареєстрував банк "Фінансовий партнер" (Київ). Згідно з повідомленням Фонду гарантування вкладів фізичних осіб, 30 жовтня банк отримав статус його учасника. Збори учасників банку "Фінансовий партнер" 9 серпня 2012 р. призначили головою правління колишнього голову правління "Єврогазбанку" Ростислава Павліченка, головою спостережної ради - Олега Павліченка. Ростислав Павліченко володіє 60% акцій фінустанови, Олег Павліченко - 40%. (http://www.banki.ua)

Акціонери "Інтеграл-Банку" на загальних зборах 3 жовтня попередньо схвалили приєднання банку "Альянс" (обидва - Київ), говориться в повідомленні "Інтеграл-Банку". Згідно з повідомленням, питання про приєднання банку "Альянс" до "Інтеграл-Банку" і план реорганізації буде винесене на розгляд наступних зборів акціонерів "Інтеграл-Банку", які мають відбутися не пізніше грудня цього року. (http://www.banki. ua)

Довідка "SQ". За даними НБУ, на 1 липня 2012 р. за розміром загальних активів (88 млн.грн.) банк "Альянс" займав 176-е місце, "Інтеграл-Банк" (2,470 млрд. грн.) - 66-е місце серед 176 фінустанов, які  діяли в країні. Найбільшим акціонером банку "Альянс" на 1 квітня 2012 р. був Володимир Калюжний (63,911%), "Інтеграл-Банку" - ТОВ "Інвестиційно-торговий союз" (25,04%).

Наступного тижня курс гривні до долара США може знизитися до 8,22/8,23 грн./дол., говориться в щотижневому огляді грошового ринку і ринку облігацій, підготовленому аналітиками "Concorde Capital". Аналітики відзначають, що протягом усього минулого і цього тижня кредитний ринок функціонував в умовах гострого дефіциту гривні. Ставки з овернайту і тижневого ресурсу були не менш 50-70% навіть для банків першої двадцятки, в тому числі з іноземним капіталом. На їхню думку, дана ситуація є наслідком політики стерилізації гривневої маси, яку проводив НБУ з метою утримання курсу грн./дол. напередодні парламентських виборів. "Поки в діях НБУ й уряду зберігаються політичні мотиви, щоб завуалювати зв'язок між проведенням виборів і девальвацією. Але очевидно, що продовження цієї ситуації загрожує колапсом банківської системи та економіки в цілому. До того ж на прицілі вже вибори-2015, тому всі непопулярні, але вимушені заходи, напевно, будуть прийматися швидше, а девальвація - з цієї серії", - говориться в огляді. (http://banknews.com.ua)