Конор Кеннеді, син та племінник відомих американських політиків, воював у Харківській області. Роберт Кеннеді-молодший, який має намір брати участь у праймеріз як кандидат у президенти США від Демократичної партії,
69-річний Роберт Кеннеді-молодший є представником відомого американського політичного клану Кеннеді. Він син знаменитого у 1960-х роках американського політика Роберта Кеннеді, брата 35-го президента США Джона Кеннеді. Брати Джон і Роберт були вбиті терористами: Джон - 1963-го, на президентській посаді, Роберт - 1968-го. Цього року Роберт Кеннеді виставляв свою кандидатуру на пост президента США від демократів, мав велику популярність і непогані шанси на перемогу.
Роберт Кеннеді-молодший
Роберт Кеннеді-молодший – юрист, спеціалізувався на екологічних проблемах. Під час пандемії COVID-19 Кеннеді здобув широку популярність у США як найвпливовіший діяч антиприщепного руху. Він стверджував, що вакцини спричиняють аутизм.
Конор Кеннеді - письменник та музикант. Йому 28 років. Його мати Мері Кеннеді наклала на себе руки, залишивши юного Конора адміністратором свого маєтку. Але вважається, що свій статок, який оцінюється в 10 мільйонів доларів, Конор Кеннеді заробив завдяки успішній музичній кар'єрі.
У липні 2012 року Конор почав зустрічатися із відомою співачкою Тейлор Свіфт. Пару неодноразово фотографували папараці. Проте роман тривав недовго, лише кілька місяців.
Конор Кеннеді та Тейлор Свіфт
Враженнями про перебування в Україні Конор Кеннеді
Кеннеді повідомив, що почув про Український Інтернаціональний легіон і став його бійцем.
“Перед втупом у мене не було військового досвіду і я не був гарним стрільцем, але я міг носити важкі предмети та швидко навчався. Я теж був готовий там померти. Тож незабаром вони погодилися відправити мене на північно-східний фронт”, - написав Конор Кеннеді.
Конор повідомив, що був в Україні недовго, але багато чого побачив і відчув. Йому сподобалося бути солдатом, більше, ніж він очікував.
“Ця війна, як й інші, жахлива. Люди, яких я зустрів, були найсміливішими з усіх, кого я коли-небудь знав. Мої товариші-легіонери, які приїхали з різних країн, з походженням та ідеологією, — справжні борці за свободу. Як і громадяни, яких я знав, багато з яких втратили все у своїй довгій боротьбі проти олігархії та за демократичну систему. Вони знають, що це не війна між рівними, це революція”, - заявив Конор Кеннеді.
На його думку, ця війна визначить долю демократії у ХХІ столітті.