Найбільшу актуальність пошук майстрів через інтернет набув в період карантину. Люди, які розуміють зручність користування інтернет-мережею, давно вже використовують її величезний потенціал.
Але наскільки ризиковано шукати потрібних майстрів онлайн? Якщо правильно побудувати алгоритм дій, ви уникнете зайвого нервування.
План дій, який намітить шляхи до реалізації мети
1. Позначте завдання відповідно до кваліфікації
Хто саме вам потрібен, фахівець якого профілю і досвідченості? Якщо шукаєте підсобного робітника, то важлива сила і відсутність проблем зі здоров'ям. Щоб знайти покрівельника, знадобляться досвідченість, уміння розбиратися в будматеріалах, знання структури даху, практичний досвід у виконанні комплексних робіт на верху будівлі.
2. Створіть список вимог, яким повинен відповідати претендент
Не соромтеся, пишіть все, що хотіли б бачити. Це стане відправною моделлю для порівняння якостей при підборі фахівців. З цього списку окремо намітьте ті, які вважаєте пріоритетними, тобто найважливішими.
3. Сформуйте принципи комфортного співпраці
Ви будете зацікавлені один в одному, тому потрібно виявити таке компромісне рішення, яке допоможе майстру якісно виконувати роботу, а вам ─ не контролювати його в різних моментах. Якщо якийсь людський параметр дратує, обов'язково це пропишіть (наприклад, часте куріння, вживання нецензурних слів, виконання справи з свідомим розтягуванням у часі). Коли є така можливість, подумайте, як заохотити за хорошу працю або чим ви зможете найманій людині стати корисною.
4. Визначте, що для вас стане вирішальним чинником в оцінці фахівця
Сюди входять резюме, фото виконаних робіт, рекомендації, відгуки, особистий контакт у вигляді міні-співбесіди. Для виконавців, які працюють віддалено, можна розробити невелике тестове завдання, яке допоможе оцінити майбутню результативність співпраці.
5. Складіть список ресурсів, на яких вдасться розмістити вакансію
Невеликий секрет: в Україні близько 9 років функціонує один ресурс, де зібрані виконавці різних напрямів діяльності. Якщо зацікавилися всерйоз, пройдіть по посиланню: https://radioclub.ua/news/de-garantovano-vidshukati-tyamuschih-fahivciv-v-20-10218.html
На яких спеціалістів формується значний попит
Є люди, чия робота затребувана при сезонних роботах, ті, до кого звертаються регулярно, і так звані «рятувальники» (останніх шукають, коли сталося щось неприємне).
1. Репетитори. Протягом року потреба в них середня, а за 4-5 місяців до здачі ЄДІ попит на послуги різко зростає.
2. Кур'єри. В основному цінують піших виконавців, проте є завдання, де потрібна людина з машиною. Їх задіють при покупках в магазинах, аптеках, доставці документів, врученні букетів, а також можуть попросити постояти пару годин в черзі.
3. Грумери. Деякі господарі дуже ретельно стежать за зовнішнім виглядом своїх вихованців і відвозять їх на стрижку, миття, полірування кігтів. А комусь у радості привезти песика на примірку чергового комбінезона в спеціальний салон одягу для чотирилапих.
4. Володарі електрощитових і підвалів. Потреба в електриках, сантехніках з'являється після придання квартири, складних приладів, у ході заміни комунікації і обладнання, прокладанні нових внутрішніх мереж, вирішенні авральних подій.
5. Фахівці з відновлення техніки. Дуже цінуються ті майстри, які вміють ремонтувати сучасні та ретро-пристрої. Люди похилого віку іноді не хочуть розлучатися зі старими моделями телевізорів, програвачів, а тих, хто знайомий з подібними конструкціями, дуже мало.
6. Консультанти. Це сфера є найбільш широкою. Отримувати цінні поради можна в сфері бухгалтерії, юридичного, косметичного, бізнес-напрямку і багатьох інших видах діяльності.
Обираючи майстра онлайн, орієнтуйтеся на вищезгадані поради.