ФК "Шахтар" (Донецьк) 25 травня у фінальному матчі Кубка України з футболу 2010/2011 рр. обіграв ФК "Динамо" (Київ) з рахунком 2:0. Голи забили Едуардо (62-а хв.) та Луїс Адріано (87-а). Матч пройшов у Сумах, на стадіоні "Ювілейний", на ньому були присутні 27 тис. 800 глядачів.
Головний тренер "Шахтаря" Мірча Луческу на післяматчевій прес-конференції зазначив: "Дуже важлива перемога для "Шахтаря". Останній місяць я жив з рахунком 0:3, з яким завершився попередній поєдинок у Києві, з великим бажанням взяти реванш. Сьогодні ми довели, що по праву завоювали і чемпіонське звання, і Кубок України. Але в той же час хотілося б привітати київське "Динамо", яке разом з нашою командою поставило справжній спектакль на полі стадіону в Сумах. У першому таймі забити гол могли як ми, так і вони, але зробити це не вдалося нікому. У другій половині ми реалізували свої моменти і після цього диктували супернику умови. Тому я повністю задоволений тим, що відбувалося на полі".
Головний тренер "Динамо" Юрій Сьомін підкреслив: "Матч йшов до гола. Ми перші допустили помилку, ми і програли. У другому таймі "Шахтар" перехопив ініціативу, змусив нас оборонятися. На мій погляд, гравці обох команд вели себе дуже гідно. Були невеликі сутички, але це емоції - нормальна ситуація для такого матчу".
Таким чином, "Шахтар" усьоме став володарем Кубка України і втретє оформив "золотий дубль", вигравши Кубок разом з Чемпіонатом України.
Довідка "SQ". У складі "Динамо" грали: Шовковський, Данило Сілва (Бетао, 57), Хачеріді, Юссуф, Попов, Вукоєвич, Єременко (Алієв, 69), Гусєв, Ярмоленко, Шевченко, Мілевський.
У складі "Шахтаря": П'ятов, Срна, Кучер, Ракицький, Шевчук, Хюбшман, Фернандіньо, Жадсон (Мхітарян, 80), Вілліан (Тейшейра, 77), Едуардо, Адріано (Коста, 90 +5).
Попередження: Едуардо (70), Бетао (72), Попов (82), Мілевський (89), Фернандіньо (90 +1), Юссуф (90 +3).
Вилучення: Едуардо (76), Бетао (85).
Арбітр: Віктор Швецов (Одеса).