Здоров’я шкіри обличчя залежить від догляду за ним. Тільки за умови правильної роботи всіх захисних бар’єрів можна очікувати на бездоганний вигляд. Але ж які міфи існують і що насправді відбувається з нашою шкірою?
Для очищення достатньо води з-під крана
Якісного очищення досягнути неможливо, якщо ви будете користуватися лише водою з-під крана. Вона не здатна прибрати шкірне сало, пил і піт, що накопичуються на шкірі протягом дня. Особливо це важливо влітку, коли висока температура й інтенсивний вплив сонячного випромінювання погіршують ситуацію.
Замість води можна використати гідрофільний бальзам від бренду INSTYTUTUM. Про нього — далі.
Догляд має бути до «скрипу»
Якщо ви керуєтеся ще застарілим правилом «чиста шкіра має скрипіти», варто переглянути свій підхід до догляду. Адже таке очищення може призвести до порушення захисного бар’єру шкіри, спричинити подразнення, сухість чи жирність.
Від несприятливих умов довкілля шкіру рятує гідроліпідний бар’єр. А щоб він був цілісним, необхідно використовувати очищувальні засоби зі слабокислим рівнем pH. Завдяки йому в балансі залишається лужність і нівелюється жорсткість водопровідної води.
Саме таким продуктом є гідрофільна олія Transforming Melting Cleanser. Засіб при контакті з водою перетворюється з олії на емульсію. Що вона робить:
- розчиняє й видаляє макіяж;
- видаляє залишки забруднень у порах;
- ретельно очищує шкіру без пересушування.
Після застосування такої косметики шкіра залишається м’якою, з’являється природне сяйво. У формулі є бакучіол для відновлення шкіри, гіалуронова кислота для еластичності. А вітамін Е, провітамін B5 заспокоюють шкіру й посилюють захисні функції.
Кислоти тільки стирають шкіру
Існує думка, що доглядова косметика з кислотами стоншує шкіру до товщини папірця. Насправді, так це не працює.
Кислоти м’яко відлущують відмерлі частинки шкіри, не травмуючи живі. Вони стимулюють оновлення шкіри на клітинному рівні. Додатково епідерміс зволожується, ущільнюється і візуально «молодшає». Проте не варто забувати й про якісне зволоження. Догляд за обличчям має бути комплексним.
Шкірі необхідно регулярне відлущування. І кращий засіб для цього — кислотний пілінг. Після нього необхідно нанести тонік з кислотою, аби привести в баланс рівень pH.
Слабокислі засоби мають бути в догляді. Адже лужне середовище, навпаки, стає гарним місцем для розвитку бактерій. Підтримування кислого середовища стимулює боротьбу шкіри зі шкідливими елементами.
Для цього можна використати пілінг Triple Action Resurfacing Peel. Користь від нього:
- очищує та візуально звужує пори;
- робить зморшки менш помітними;
- вирівнює тон і текстуру шкіри;
- розгладжує шкіру;
- бореться з гіперпігментацією тощо.
Для пілінгу кислотами можна використати пади Flawless Pads у формі м’яких подушечок. Ці продукти є у бренду INSTYTUTUM. А за словами засновниці й кандидатки медичних наук Наталії Деркач, успіх догляду на 90% залежить від домашньої рутини.
Отже, очищення має бути безпечним для шкіри. Ефективність і комфорт поєднується в слабокислих доглядових засобах.