Коли ми шукаємо вікна для власного будинку і говоримо про них з продавцем, рано чи пізно тема також заходить про склопакети та їх конструкцію. Дізнаємося, який це важливий елемент, як вони влаштовані та як багато від них залежить. Пізніше ми отримаємо «віконну пропозицію», в якій опис скла замість гарних слів виявиться поруч незрозумілих штампів, цифр та букв. Чи знаєте ви, як читати технічний опис на рамі чи маркування CE склопакета? Відповіді на ці питання можна знайти на сайті https://steklinegroup.com.ua компанії ТОВ «ВКФ «Стеклайн Груп».

Подвійне скління

Подвійне скління, продукт, який може багато. Скло у вікнах річ важлива, і в той же час ще трохи недооцінена. Ми починаємо по-справжньому цікавитись ними, коли вони брудні чи пошкоджені. Щодня ми їх не помічаємо, така їхня доля, вони прозорі. Технічний прогрес, досягнутий у галузі виробництва будівельного скла, призвів до появи десятків видів скла, з яких можна створювати сотні, якщо не тисячі різних комбінацій одинарних склопакетів у пакети з надзвичайно різноманітними функціональними властивостями, мають бути якось описані за допомогою чисел та символів. Читати технічні описи склопакетів непросто, тим більше, що виробники використовують різні торгові назви та маркування для тих самих речей. Втіхою було те, що вони прийняли деякі загальні правила опису. Зараз існує кілька десятків різних технічних описів склопакетів, які відносяться до пакетів:

  • теплоізоляційного скла;
  • звукоізоляційного скла;
  • протизламного скла.

Подвійні та багатокамерні склопакети

Варто почати читання вікон з уявлення відмінностей між однокамерним та багатокамерним склом. Звідки вони беруться і як порахувати кількість камер у склопакеті? Це просто!

  1. Однокамерний склопакет являє собою пакет, що складається з двох монолітних або багатошарового скла, або, в залежності від призначення, комбінації монолітного та багатошарового скла, відокремлених один від одного однією прокладкою з алюмінію, нержавіючої сталі або пластику. Ширина рамок може становити від 6 мм до 32 мм, залежно від матеріалу, з якого виготовлена ​​дистанційна рамка. В однокамерних склопакетах найчастіше використовуються дистанційні рамки 12мм, 14мм, 16мм, 18мм.
  2. Двокамерний склопакет являє собою пакет, що складається з трьох монолітних або багатошарових стекол або, в залежності від призначення, комбінації таких стекол, відокремлених один від одного двома рамами, що дистанціюють, з алюмінію, нержавіючої сталі або пластику. Ширина рамок може становити від 6 мм до 32 мм, залежно від матеріалу, з якого виготовлена ​​дистанційна рамка. У склопакетах найчастіше використовуються дистанційні рамки 12 мм, 14 мм, 16 мм, 18 мм.
  3. Потрійний склопакет є пакетом, що складається з чотирьох монолітних або багатошарових стекол або, в залежності від призначення, комбінації таких стекол, відокремлених один від одного трьома дистанційними рамками з пластику. У трикамерних склопакетах найчастіше використовуються дистанційні рамки 12 мм, 14 мм, 16 мм.

Кількість камер у склінні та компоненти, що використовуються для складання склопакета, визначають метод опису. Кожен опис пакета склопакетів включає інформацію виробника про товщину використовуваних стекол, тип і властивості скла, ширину дистанційних рамок , тобто відстані між окремими стеклами в пакеті, і газової суміші. заповнення простору між склом.