
Люди похилого віку при зниженні слуху відчувають значний фізіологічний та психологічний дискомфорт. Це:
- неминуче скорочення до мінімуму контактів із близькими людьми;
- погіршення настрою;
- постійний стрес;
- супутні приглухуватості захворювання.
Слухове протезування, про яке докладніше можно дізнатися на сайті https://reoton.com.ua/buy компанії «РеОтон», покликане усунути або компенсувати більшу частину проблем та допомогти пацієнтам успішно адаптуватися до соціуму. Купівля апарату для корекції слуху з його індивідуальним налаштуванням – єдине правильне рішення у таких випадках.
Основні рекомендації
Слуховий апарат людям похилого віку необхідно вибирати з особливою ретельністю. Пацієнтам обов'язково призначають професійне дослідження слуху. Основна мета таких заходів – визначення ступеня приглухуватості. Протезування використовується лише при підтвердженні неефективності інших методів лікування. В Україні від різного ступеня погіршення слуху страждає третина населення. Це показова та тривожна статистика. Достовірна інформація щодо цього питання – важливий елемент профілактики. Пам'ятайте, що сучасний слуховий апарат допомагає головному мозку краще справлятися з обробкою даних, що надходять ззовні. Чим раніше пацієнт його придбає, тим швидше та якісніше вирішиться великий комплекс соціальних та психологічних проблем, пов'язаних із цією патологією.
Вибираємо слуховий апарат для людей похилого віку
Грамотно підібраний пристрій – запорука збереження у нормі загальних показників здоров'я, а також повноцінне спілкування з людьми та можливість ведення активного способу життя. Слуховий апарат підбирається, в першу чергу, виходячи із зручності використання для пацієнта похилого віку. Пристрій вибирає тільки досвідчений фахівець!
Види слухових апаратів
Вибір доступний із трьох видів сучасних приладів для корекції слуху:
- Завушні.
- Внутрішньовушні.
- Внутрішньоканальні.
Деякі важливі параметри для вибору:
- конкретний виробник;
- вартість пристрою;
- економність джерела живлення;
- складність чи простота догляду;
- спосіб надягання.
Увага! Для людини похилого віку в переважній більшості випадків найкращий вибір - завушна модель слухового апарату. Через знижену моторику рук та інші вікові фактори користуватися внутрішньовушним або, тим більше, внутрішньоканальним апаратом людям похилого віку недоцільно.
Можливі протипоказання, проконсультуйтеся з фахівцем