Чоловічі жилети в стилі кежуал незамінні особливо навесні та восени. Цей предмет гардеробу універсальний і функціональний. Це один з найулюбленіших предметів одягу в холодну пору року. Стильні, але теплі чоловічі куртки без рукавів забезпечують комфорт, не обмежуючи рухів. Вони також забезпечують захист від вітру і ідеально поєднуються з усіма видами верхнього одягу, такими як джемпери, худі і світшоти.
Матеріали та фасони жилеток для чоловіків
Жилетка чоловіча без рукавів з наповнювачем спочатку була призначена для занять спортом, активного відпочинку тощо. Такі моделі ще називають «стьобаними» через особливі властивості наповнювача. Синтепон і холлофайбер, що використовуються в якості утеплювача, досить об'ємні, і виріб прошитий навколо них, щоб вони не збивалися в грудки. Сьогодні чоловічі жилети без рукавів зараз поєднуються з одягом вуличного стилю.
- Шкіряні жилети носять в теплу пору року, оскільки їх головна роль - не зігрівати, а підкреслювати особливості стилю.
- Джинсові жилети без рукавів також підходять для літа, оскільки вони чудово виглядають з футболками, шортами та джинсами.
- Приталені моделі класичного крою виглядають дуже стильно, коли їх одягають поверх сорочки або під штани, створюючи вільний, напівофіційний образ.
- В'язані жилети підходять для офісних образів і повсякденного носіння, їх носять поверх сорочки як альтернативу джемперу. Матеріали включають вовну, напіввовну, поліестер і акрил. Стиль і тип в'язки, наприклад, косички або візерункове в'язання, визначають відповідний стиль одягу.
- Куртки без рукавів з флісу часто використовуються для забезпечення додаткового тепла. Їх полюбляють любителі активних зимових видів спорту, такі як лижники та сноубордисти. Як верхній одяг, флісові тканини носять тільки в суху, м'яку погоду, оскільки вони легко продуваються вітром і швидко намокають.
- Трикотажні жилети нагадують світшоти, але не мають рукавів. Цей одяг носять як спортсмени, так і шанувальники стилю кежуал. Вони бувають з кишенями-кенгуру, з прорізними кишенями, з капюшонами, на блискавці або без неї.
Як правильно вибрати чоловічу жилетку?
Вибір жилета для чоловіків залежить від того, з якою метою ви його купуєте. Наприклад, жилет для повсякденного використання слід вибирати, виходячи з ваших уподобань і того, як він поєднується з іншими речами вашого гардеробу. Тепла жилетка для відпочинку або туризму повинна мати ряд особливостей, на які варто звернути увагу при покупці. Тож, є бажані особливості таких виробів а саме:
- Тканина із захисним шаром, що запобігає потраплянню ультрафіолетових променів і, відповідно, вицвітанню.
- Регульований комір і складаний капюшон.
- Водонепроникність, завдяки водовідштовхувальним мембранам і матеріалам.
- Світловідбиваючі деталі для безпеки на дорозі.
- Легкий жилет, який можна скласти у сумку чи рюкзак.
- Численні зовнішні та внутрішні кишені.
- Міцна та зручна посадка.