Виробники розробили безліч комплексів мінеральних добрив для городу та саду. Речовини збагачують землю, при цьому не впливають на неї токсично, а значить, плоди, зібрані з удобреної ділянки, безпечні для здоров'я людини. Під час використання хімікатів важливо дотримуватися рекомендацій з інструкції, щоб не нашкодити ні ґрунту, ні рослинам.

Штучно створені поживні склади для рослин застосовують з такою метою:

  • Для підвищення врожайності сільськогосподарських культур.
  • Для відновлення родючості ґрунту.
  • Для ефективного захисту культур від хвороб, грибків, дії шкідників, а також формування стійкості до різних несприятливих факторів.

Унікальна особливість складів полягає в їхній універсальності. Речовини бувають одно- і багатокомпонентними. На відміну від органічних добрив вони не несуть ґрунту ніякої небезпеки за умови правильного використання. Річ у тім, що натуральна органіка - гній, перегній, торф, компост - може бути від початку заражена бактеріями і личинками шкідників. Для знешкодження вносять фунгіциди. До того ж склад такого підживлення не збалансований, чого не скажеш про комплекси мінералів.

Види мінеральних добрив

Виробники пропонують прості та складні склади. Сьогодні можна досить дешево купити мінеральні добрива в Україні з вузькоспрямованою та універсальною дією. Головне - правильно підібрати вид засобу для конкретного випадку.

У магазині https://pai.in.ua/ за прийнятною ціною представлені всі наявні на сьогодні добрива:

  • Азотні. Помітити критичну нестачу азоту можна за повільним ростом і розвитком рослин, а також за практично знебарвленою їхньою зеленою частиною. Азотні мінеральні добрива для картоплі і для буряка - необхідні добавки, без яких складно домогтися високої врожайності. Однак важливо дотримуватися дозування - при перевищенні норми азоту занадто високий ризик отримати нітратний урожай, непридатний для вживання в їжу.
  • Фосфорні. Сіре і дрібне листя, недозрілі плоди - результат нестачі фосфору в ґрунті. Засоби підходять для різних видів ґрунту, застосовуються для ефективного росту практично всіх рослин, але особливо важливі для зернових культур.
  • Калійні. Якщо рослинам не вистачає калію, листя має засохлі краї. Добрива цієї групи позитивно впливають на стійкість культур до захворювань і негативного впливу природних факторів, а також добре утримують вологу в ґрунті, поступово віддаючи її корінню.

Комплексні речовини містять окремі мінерали та їхні похідні. Такі ж елементи включають в органомінеральні добрива, які часто застосовують у присадибному господарстві дачники і фермери. Складні препарати використовують, наприклад, для соняшнику, оскільки він потребує багатьох мікроелементів, а земля, на якій він вирощується, - збагачення.

Переваги купівлі мінеральних добрив в інтернет-магазині Пай

Ціна на мінеральні добрива - не єдиний фактор, на який слід орієнтуватися під час купівлі добавок. Необхідно, насамперед, відштовхуватися від особливостей вирощуваних культур і типу ґрунту. Мінеральні комплекси зручні тим, що їх потрібно зовсім небагато, а це не тільки вигідно фінансово, а й корисно для відновлення ґрунту.

На сайті ви можете ознайомитися з фото та описами продукції. Якщо у вас виникнуть питання щодо вибору і застосування добрив, наші менеджери нададуть вам актуальну інформацію.

Звернутися до нас варто з таких причин:

  • Ми недорого реалізуємо сертифіковану продукцію відомих виробників.
  • У нас ви можете замовити добрива оптом і в роздріб.
  • За бажанням замовника ми доставимо партію товару поштою в будь-яке місто України: Київ, Харків, Дніпро, Одесу, Львів та інші.